Aktuality

Jak se skutečně rozmluvit v angličtině?

Věnujte se v posledních letních týdnech nejen dovolené, ale i sami sobě. V letním intenzivním kurzu angličtiny, který začíná od 20. srpna 2018 zbývá posledních pár volných míst. Pusťte se do toho hned a přihlašte se. V letním intenzivním kurzu si zlepšíte své komunikační dovednosti, zopakujete si gramatiku a rozšíříte slovní zásobu. Studujte intenzivné! Každý den jednu hodinu, po dobu deseti dnů!  

Léto s jazykovou školou Chytré učení

Mysleli jste si, že máme o prázdninách volno? Že i naši studenti mají prázdniny? Právě naopak! Od 9. července 2018 začínají letní kurzy! Pokud jste to ještě nestihli, přihlaste se ještě dnes! Kdo z Vás se ještě nestihl přihlásit, má poslední možnost. V kurzech zbývá posledních pár volných míst! Říkáte si, proč se učit o prázdninách, když prázdniny slouží k tomu, abychom se neučily? Tak pozorně čtěte :-) Připravte se na dovolenou Buďte o krok napřed před kamarády ve škole Při pracovním pohovoru vyzvedněte Vaše jazykové schopnosti Využijte letošní léto efektivně s jazykovou školou Chytré učení :-)

LETNÍ KURZY 2018 SE SLEVOU AŽ 40%

Letní kurzy 2018 se slevou až 40% Užijte si léto tak trochu po svém! Spoustu zážitků lze zažít i s výukou cizích jazyků. I letos pořádáme oblíbené letní kurzy, které se Vám přizpůsobí. Nehledejte výmluvy a začněte se studiem ještě dnes! Oprašte své znalosti, připravte se na školu či pracovní pohovor, rozmluvte se před dovolenou! Máte jedinečnou příležitost. Pusťte se do toho teď hned! Nyní můžete zakoupit jazykové kurzy se slevou až 40%. Podrobnosti najdete na našich internetových stránkách www.jazykovka-uh.cz/nabidka-vyuky Nepropásněte tuto ojedinělou možnost a přihlaste se ještě dnes! Jazyková škola Chytré učení

LAST MINUTE - LÉTO 2018

Užijte si léto na plno! Bavte se, seznamte se s novými lidmi a zlepšete své jazykové znalosti! Během několika dnů, můžete udělat takový pokrok v jazyce, že se Vám to snad nebude zdát ani možné! Kurzy jsou zaměřeny na rozvoj komunikačních dovedností, konverzaci, poslech, gramatiku a celkový rozvoj znalostí. Naše letní jazykové kurzu Vás připraví na jakoukoliv situaci! Máte jedinečnou příležitost! Využijte ji! Ještě máte čas! Přihlaste se na dvoutýdenní nebo celoprázdninové kurzy v červenci a v srpnu a nebudete se rozhodně nudit!

Letní jazykové kurzy 2018

Jarní kurzy se pomalu blíží ke svému konci a ty podzimní nejsou ještě ani za dveřmi. Ale léto už na nás pomalu, ale jistě ťuká a bude plné jazykových dobrodružství :-)  Chcete efektivně využít léto? Máme pro Vás skvělý tip: Léto, koupání, dovolená, relaxace… a letní kurzy. Je tu jedinečná příležitost, jak se zdokonalit v cizím jazyce! Nechcete léto jen tak prolenošit? Podívejte se na to, co jsme pro Vás připravili: LÉTO 2018 Těšíme se na Vás. Jazyková škola Chytré učení!  

Akční nabídka na individuální výuku

Plánujete dovolenou v zahraničí a rádi byste se konečně domluvili? Nejenom pro Vás je určena individuální výuka! Pokud si nyní předplatíte 5 a více individuálních lekcí, získáte 60ti minutovou individuální výuku za 270Kč! A co když chcete výuku dvakrát týdně? Předplaťte si 10 a více individuálních lekcí za cenu 250 Kč za 60ti minutovou lekci! Lektor se po celou dobu výuky věnuje jen Vám, přizpůsobuje se Vaší rychlosti pochopení, zvládání dané problematiky a připravuje výuku v závislosti na Vašich požadavcích a znalostech.

Dotace na jazykové vzdělávání zaměstnanců

Jste firmou, která chce disponovat kvalifikovanou pracovní sílou? Věděli jste, že můžete získat příspěvek pro své zaměstnance na studium cizích jazyků, který my za Vás vyřídíme? Investice do vzdělání je velmi užitečná vzhledem k často měnícím se situacím na trhu. Systematickým vzděláváním svých zaměstnanců se stanete více konkurenceschopní a budete mít i větší šanci ustát případnou nejistou ekonomickou situaci. Neboť vzdělávání přináší větší důvěru v sebe sama, vede k podávání lepších pracovních výkonů a také k seberealizaci. Právě mezi nejčastější vzdělávací činnosti patří jazykové vzdělání. Neváhejte a obraťte se na nás!

Velikonoční prázdniny 29. 3. 2018 – 2. 4. 2018

Velikonoční prázdniny začínají již tento čtvrtek 29. 3. 2018 a trvají až do pondělí 2. 4. 2018. Ve čtvrtek 29. 3. 2018 v naší jazykové škole Chytré učení bude probíhat výuka neomezeně. Ale již od pátku 30. 3. 2018 do pondělí 2. 4. 2018  i u nás budou prázdniny. V tyto dny výuka probíhat nebude. Jaro je nejkrásnějším obdobím, přejeme, ať Vám ho osud ozdobí, něčím, co Vás potěší. Jsou tady Velikonoce a z celého srdce Vám přejeme, ať máte nádherné svátky, které u srdce zahřejí. Jazyková škola Chytré učení

Jaro už klepe na dveře

Jaro už pomalu klepe na dveře a s nimi i nové příležitosti. Tušili jste, že znalost cizího jazyka Vás učiní jistějším a rozšíří Vaší osobnost? Budete se líp vyjadřovat ve svém mateřském jazyce, zlepší se i vyjadřovací schopnosti a slovní zásoba. Určitě se bude znalost cizího jazyka hodit při cestování, práci či studiu. Proto neváhejte a přidejte se k nám, jsme tu pro Vás! Jazyková škola Chytré učení.

Jak se efektivně naučit cizí jazyk

Nestihli jste se přihlásit do Jarních jazykových kurzů? Nevadí! Nyní máte možnost využít naší akční nabídky na Individuální výuku! Při předplacení 10 lekcí zaplatíte pouhých 2 500,-. 1 lekce trvá 60 minut. Spousta z Vás si jistě uvědomuje, že znalost cizích jazyků je v současné době téměř nezbytností. Ať jste úplní začátečníci, věční začátečníci či pokročilí, vždy pro Vás najdeme toho nejvhodnějšího lektora či lektorku. Lektor se přizpůsobí Vám a Vašim potřebám a požadavkům. Lektora budete mít pouze pro sebe, takže budete cizím jazykem v hodinách mluvit takřka nepřetržitě a výsledky se dostaví velmi brzy. Samozřejmě, termín výuky bude dle domluvy s Vámi…

Jarní prázdniny 2018

Ve dnech 19.2.-23. 2. 2018 jsou na základních a středních školách jarní prázdniny. V těchto dnech výuka v naší Jazykové škole Chytré učení probíhá stále stejně podle rozvrhu. Provoz jazykové školy přes jarní prázdniny není omezen. Na všechny studenty se moc těšíme.

Zahájení Jarních jazykových kurzů 2018

Kurzy začínají v týdnu od 5.2. 2018.  Výjimkou je kurz ruského jazyka, který začíná až 15.2.2018. Pokud jste se do těchto kurzů ještě nestačili přihlásit, pořád můžete! Učiňte tak co nejdříve, kapacita kurzů je omezená. S námi zvládne cizí jazyk každý! Těšíme se na Vás.

Výuka 2. února (pátek) 2018

Pololetní prázdniny se na základních a středních školách pomalu blíží, ale v naší jazykové škole Chytré učení Vás v tento den velmi rádi uvidíme. Výuka probíhá i v pátek 2. února 2018 Všichni se na Vás těšíme.

Poslední příležitost!

Máte skvělou možnost pořídit si kvalitní kurz za bezkonkurenční cenu! Zajistěte si včas místo v kurzu, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Kapacita je omezená. Naše jazykové kurzy Vás připraví na každou situaci, se kterou se můžete setkat! Neváhejte a objednejte ještě dnes! Už teď se na Vás těšíme.

Naučte se konečně cizí jazyk!

Zápisy do jarních kurzů 2018 jsou v plném proudu. Začínáme již 5. února. Nečekejte a zajistěte si místo v kurzu, který Vám bude nejlépe vyhovovat! Kapacita kurů je omezená!    Těšíme se na Vás. Jazyková škola Chytré učení.

PF 2018

Vážení studenti. Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a v Novém roce 2018 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů. „Nejkrásnější na světě nejsou věci, ale chvíle, okamžiky, vteřiny…“ Jazyková škola, Chytré učení

Krásné Vánoce

Pomalu, ale jistě se nám  nezadržitelně blíží nejkrásnější svátky v roce.  Jazyková škola Chytré učení Vám přeje, ať v ten kouzelný vánoční čas, ať přání se vyplní každému z Vás. Ať jsou pro Vás Vánoce nejen krásné, ale i protkané hvězdami a třpytivým sněhem, plné splněných přání, klidu a pohody prožité s rodinou..

Výuka během Vánočních svátků

Vážení studenti, jazykové školy Chytré učení. Pomalu, ale jistě se nám blíží vánoční čas a já bych Vás  touto cestou ráda informovala o výuce během letošních vánočních svátků. Výuka cizích jazyků bude v prosinci probíhat do pátku 22.12.2017. Poté začne výuka až v úterý 2.ledna 2018. Za celou jazykovou školu Chytré učení Vám přeji, krásné prožití nadcházejících předvánočních dnů.

Vánoční dárek - Jarní jazykový kurz

Vánoce se kvapem blíží a vy stále netušíte, co dát pod stromeček svým blízkým? Proč je letos nepotěšit dárkem, který udělá určitě radost! Darujte jarní jazykový kurz a obdarujte své blízké netradičním dárkem, při kterém na Vás budou vzpomínat, ještě několik měsíců. Využijte vánoční akční nabídky na jazykové kurzy od 99 Kč/1 hod. Bezpochyby není na co čekat, a proto využijte nabídky co nejdříve. Do začátku kurzu, již nižší cena nebude! V nabídce máme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, čínštinu, ruštinu, portugalštinu, italštinu, polštinu a češtinu pro cizince. Je jen na vás, který jazykový kurz zvolíte. Udělejte radost dárkem, který potěší a pomůže se…

Cizí jazyk pod stromeček

Vánoce pomalu, ale jistě klepou na dveře a vy stále nevíte co pod stromeček Vašim nejbližším? Poradíme Vám! Věnujte dárkový poukaz v hodnotě 250,-; 500,-; 1 000,- nebo 2 500,-, který mohou libovolně využít na jimi zvolenou jazykovou výuku. Udělejte jim radost dárkem, který potěší a zároveň naučí či zdokonalí jejich jazykové schopnosti! Přejeme Vám krásný předvánoční čas, Jazyková škola Chytré učení

Novinka - Výuka cizích jazyků přes Skype

Možností, jak se dnes učit cizí jazyk je spousta. Nabízíme vám jedinečnou příležitost učit se všude tam, kde máte připojení k internetu, počítač, telefon nebo tablet. Studovat můžete v křesle, na zahradě, v práci, v parku. Rozhodnutí je jen na Vás. Stačí si říci, kdy a jak často se chcete učit. Využijte pouze nyní ojedinělé nabídky výuky SKYPE – to tu ještě nebylo! 10 lekcí za 2 400,- Již na nic nečekejte a prohlédněte si naši nabídku jazyků angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, čínštiny, španělštiny, portugalštiny, italštiny, češtiny pro cizince a polštiny ! Ucházíte se o novou prácí, hlásíte se…

Poslední volná místa v jazykových kurzech

Nestihli jste se přihlásit? Udělejte to ještě dnes! Zbývá jen pár volných míst v našich podzimních jazykových kurzech. Na nic nečekejte a přihlašte se! Naučte se nový jazyk nebo jen zdokonalte ten co umíte. Pokud člověk umí cizí jazyk, otvírají se mu velké možnosti poznávání, rozšiřují se mu vlastní obzory...  

Překrásné prázdniny přejeme!

Nejeden z nás se těší na letní dny prozářené hřejivým sluníčkem. .. Dny prázdnin, dovlonených, výletů, koupání, grilování, posezení s přáteli už zaťukali na dveře. Užijte si tyto kouzelné a nezapomenutelné okamžiky s těmi nejbližšími. Přejeme Vám krásné bezstarostné léto!    

Na to jste čekali!

Celý rok jste se učili a nechcete přes prázdniny o tyto vědomosti přijít? Chcete se v jazycích zdokonalit a efektivně využít léto? Přidejte se k nám, ještě dnes. Využijte letní nabídku jazykových kurzů. Takové ceny tu ještě nebyly! Těšíme se na Vás.

Mimořádná příležitost pro maminky!

Maminky, baví Vás angličtina? Chcete si znovu osvěžit zaprášené základy? Rády byste se v angličtině zlepšily? Ale nemůžete, jelikož pro své dítko nemáte hlídání? Nevadí! Využijte naši nabídku a přidejte se k nám! Nabízíme Vám ojedinělou možnost navštěvovat kurzy angličtiny i s vaší ratolestí. Nevěříte? Vyzkoušejte  :-)  Těšíme se na Vás.

Léto se blíží!

Nabízíme Vám jedinečnou nabídku letních kurzů. Využijte efektivně léto a zdokonalte se v cizím jazyce. Rozvíjejte aktivně své znalosti a uvidíte, že uděláte velký pokrok kupředu. Těšíme se na Vás.  

FIRST MINUTE! 94,- za 1 hodinu

Neuvěřitelná příležitost pro zájemce o studium! Neváhejte a využijte jedinečnou příležitost, která bude jen do 15. května. Více informací se dozvíte na stránce Akční nabídka Těšíme se na Vás!

Každý den je výjimečný

Začíná nám jeden z nejkrásnějších měsíců v roce. Květen je měsícem krásných okamžiků s Vašimi nejbližšími. Vždyť ne nadarmo se říká: "Máj, je lásky čas". Přejeme Vám, ať každý Váš den je plný nezapomenutelných chvil.

Senzační novinka!

  Připravili jsme pro Vás podzimní jazykové kurzy za bezkonkurenční cenu! Podívejte se na naše stránky: http://www.jazykovka-uh.cz/nabidka-vyuky a přidejte se k nám.  

Přidejte se k nám!

Baví Vás jazyky? Chcete své znalosti a zkušenosti předávat ostatním? Hledáme pro výuku anglického a německého jazyka právě Vás. Očekáváme: Znalost jazyka minimálně na úrovni B2, kreativitu, samostatný a zodpovědný přístup, skvělé komunikační dovednosti. Nabízíme: Nadstandardní platové ohodnocení, přátelské a příjemné prostředí, podporu a profesionální přístup, dlouhodobou spolupráci.

PF 2017

Vážení studenti, kolegové a návštěvníci. Přejeme všem klidný a úspěšný nový rok, ať Vás neopouští odhodlání naučit se cizímu jazyku. Protože cizí jazyk nám nenabízí pouze jiná slova, ale jiný svět. Děkujeme všem za uplynulý rok a těšíme se na další!

Vánoční otevírací doba

Otevírací doba během vánočních svátků Čtvrtek 22.12.2016 otevřeno 7:30 - 16h Pátek 23.12.2016 zavřeno Sobota 24.12.2016 zavřeno Neděle 25.12.2016 zavřeno Pondělí 26.12.2016 zavřeno Úterý 27.12.2016 zavřeno Středa…

Vánoční poukazy

Pokud už vymýšlíte, čím své blízké obdarovat a nevíte si rady, máme pro Vás řešení. Nabízíme dárkové poukazy v libovolné hodnotě, které je možné využít na jakoukoli formu výuky - tedy na individuální či skupinovou. Výhodou je platnost poukazu po dobu jednoho roku, nemusíte jej tedy využít hned, ale kdykoli v nadcházejícím roce 2017. V případě zájmu o dárkový poukaz nás neváhejte kontaktovat.

Říjnové kurzy

I přesto, že zářiové kurzy již začaly, plánujeme od 17.10.2016 otevřít kurzy nové, kam se mohou přihlásit všichni ti, kteří to dříve nestihli. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 773 249 713 nebo na emailu info@jazykovka-uh.cz. Kapacita míst v učebně je omezena.

Poslední volná místa v kurzech

Pozor pozor, máme poslední volná místa v následujících kurzech: ANGLIČTINA úplní začátečníci falešní začátečníci začátečníci NĚMČINA úplní začátečníci mírně pokročilí středně pokročilí pokročilí RUŠTINA, FRANCOUZŠTINA začátečníci pokročilí ŠPANĚLŠTINA, PORTUGALŠTINA začátečníci    

Dovolená

Příští týden je v plánu procvičování jazykových dovedností v zahraničí :) Bohužel nebudeme odpovídat na email, ale vše nutné vyřídí kolega na telefonu 773 249 713.  Výuka probíhá beze změny, dle plánu!

Kurz španělštiny

Od září máme pro Vás nový kurz španělštiny :) :):):neváhejte se přihlašovat, kapacita míst je omezena. Více info o termínech a ceně kurzu najdete v sekci nabídka výuky.

Prázdninové kurzy

Dnešním dnem začínáme prázdninové kurzy :) Tešíme se na Vás a děkujeme, že jste si i v tak teplých dnech na nás udělali čas.

10% sleva na podzimní kurzy

  Nabízíme 10% slevu na prázdninové kurzy pro nové i stávající studenty. Stačí pouze doporučit naši jazykovou školu známým. Podmínkou pro získání slevy je, aby Váš známý u nás jakoukoli formou začal také studovat. Neváhejte se zapojit, je to tak jednoduché :)

Zapojte se :)

Hledáme spolehlivé nadšence, kteří nám pomohou s propagací naší jazykové školy :) odměna jistá! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na tel.773 249 713 nebo na emailu info@jazykovka-uh.cz

Podzimní semestr

Protože chceme vyjít naším studentům vstříc, rozhodli jsme se pozměnit organizaci skupinových kurzů, tak aby co nejvíce vyhovovaly požadavkům našich studentů. Od září 2016 budou probíhat kurzy pololetní a to po 20 hodinách za semestr. Podzimní semestr trvá od začátku září do konce ledna,  jarní semestr pak od začátku února do konce června. Mezi těmito kurzy je opět týdenní pauza, aby se zde mohly nahradit neuskutečněné hodiny (svátky, nemoci, aj). Nově jsme pro Vás také připravili další speciální kurzy, které si můžete prohlédnout v nabídce výuky.  

Prázdninová výuka

O prázdninách si můžete vybrat z následujících kurzů či zvolit individuální výuku. Angličtina: úplní začátečníci 11.7. – 8.8. Minikurz 5 lekcí každé pondělí v 16h (11.7., 18.7., 25.7.,1.8., 8.8.) 11.7. – 8.8. Minikurz 5 lekcí každé pondělí v 17h (11.7., 18.7., 25.7.,1.8., 8.8.) mírně pokročilí  18.7.-22.7. Intenzivní týdenní kurz každý den v 18h 1.8.-5.8. Intenzivní týdenní kurz každý den v 18h pokročilí 14.7. – 11.8. Minikurz 5 lekcí každý čtvrtek v 16h (14.7., 21.7., 28.7.,4.8., 11.8.) Bussines English 14.7. – 11.8. Minikurz 5 lekcí každý čtvrtek v 17h (14.7., 21.7., 28.7.,4.8.,…

Prázdninové kurzy

Těšíte se na léto? My ano, proto pro Vás již nyní připravujeme prázninové kurzy. Sledujte pečlivě náš web či facebook a brzy se dozvíte více!

Workshop němčiny

Rádi bychom Vás pozvali na německý workshop, který je určen hlavně těm, kteří chtějí znát užitečné základy jazyka pro dorozumění se.. Seznámíte se se základy komunikace v německy mluvících zemích. Naučíte se základní slovní zásobu na téma stravování, nakupování, doprava, ubytovaní a další. Tato speciální hodina proběhne 25.4.2016 v 16h a je určena široké veřejnosti. Je potřeba se předem zaregistrovat na telefonním čísle 773 249 713 nebo na emailu info@jazykovka-uh.cz, protože kapacita míst v učebně je omezena.

Rozšíření výuky o další jazyk!

Rádi bychom Vás upozornili, že jsme nabídku jazyků, vyučovaných na naši škole, rozšířili o jazyk Španělský. Pokud Vás tento jazyk zajímá, neváhejte a přihlašte se na dubnový kurz, který začíná již 4.4. 2016. Více informací v sekci "Španělský jazyk". 

Krásné velikonoce

Všem studentům a příznivcům naší jazykové školy přejeme příjemné prožití Velikonoc.  Těšíme se na Vás v jarních kurzech :)

Workshop ruské azbuky

rádi bychom Vás pozvali na workshop ruské azbuky. Seznámíte se se základy ruského přízvuku a především se zde hravou formou naučíte psát i číst ruskou azbuku. Tato speciální hodina proběhne 22.3.2016 v 16h a je určena široké veřejnosti. Je potřeba se předem zaregistrovat na telefonním čísle 773 249 713 nebo na emailu info@jazykovka-uh.cz, protože kapacita míst v učebně je omezena.

Zveřejněny termíny dubnových kurzů

Již jsme zveřejnili termíny pokračujících i nových dubnových kurzů, které začínají již od 4.4.2016. Těšit se můžete opět na základní kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny ale také méně tradiční kurzy italštiny, polštiny či exotické čínštiny. Pro více informací sledujte sekci kurzy. Volných míst je omezené množství, proto nás v případě zájmu neváhejte co nejdříve kontaktovat.

Pokračující dubnové kurzy

Stávající i noví studenti mohou počítat s pokračovacími dubnovými kurzy, které budou začínat 4.4.2016. Bude se opět jednat o 12 lekcí za výhodnou cenu 1790Kč.  Již brzy se můžete těšit na nový rozvrh, který zveřejníme zde na webu. Pokud si přejete být informováni o zveřejnění rozvrhu, neváhejte se přihlásit k odběru novinek dole na stránce.

Worskhop čínské kaligrafie

rádi bychom Vás pozvali na workshop čínské kaligrafie, který se bude konat k příležitosti nového čínského roku. Seznámíte se se základy kaligrafie a naučíte se základní čínské pozdravy. Tato speciální hodina proběhne 10.2.2016 v 17h a je určena široké veřejnosti. Je potřeba se předem zaregistrovat na telefonním čísle 773 249 713 nebo na emailu info@jazykovka-uh.cz, protože kapacita míst v učebně je omezena.

Workshop britská vs. americká angličtina

rádi bychom Vás pozvali na anglický workshop, který bude zaměřen na rozdíly v americké a britské angličtině. Jedná se zejména o rozdílnosti v pravopise, výslovnosti a v užívání některých slov a jejich významu. Tato speciální hodina proběhne 28.1.2016 v 18h a je určena široké veřejnosti. Je potřeba se předem zaregistrovat na telefonním čísle 773 249 713 nebo na emailu info@jazykovka-uh.cz, protože kapacita míst v učebně je omezena.

Sleva na individuální výuku

Máte raději lektora pouze pro sebe? Nebo chcete chodit jen ve dvou s kamarádkou? Pokud si předplatíte 5 a více individuálních lekcí, získáte 60ti minutovou individuální výuku za 270Kč! A co když chcete výuku dvakrát týdně? Předplaťte si 10 a více individuálních lekcí za cenu 250Kč za 60ti minutovou lekci!

Hezký nový rok

Dnešním dnem nám začínají lednové jazykové kurzy, proto dovolte, abychom Vám jménem jazykové školy Chytré učení poděkovali za přízeň, kterou jste nám za uplynulý rok 2015 věnovali. Nesmírně si této pozornosti vážíme a bude nám ctí, pokud nás budete našich služeb využívat i v roce 2016. Rádi bychom Vám popřáli do Nového roku mnoho zdraví, štěstí a úspěšné vykročení vstříc novým zítřkům.

Sleva na lednové kurzy

Slevnili jsme pro Vás lednové kurzy! Nyní si můžete zakoupit 12 lekcí základních cizích jazyků od pouhých 1790Kč. Pokud ještě stále hledáte dárek pro své nejbližší, neváhejte a investujte do vzdělání. Na Vaši zádost Vám připravíme krásný vánoční dárkový poukaz. Tato nabídka je limitovaná, proto nás v případě zájmu co nejdříve kontaktujte.

Lednové kurzy

Otevřeli jsme pro Vás lednové kurzy, které začínají 4.1.2016 a probíhají do 25.3.2016. Jedná se o 12 lekcí za skvělé ceny od1900Kč. Více informací naleznete v sekci kurzy.  Kurzy lze objednávat na telefonním čísle 773 249 713 či emailem na adresu info@jazykovka-uh.cz

Individuální výuka

Podzimní bombasleva na individuální výuku Máte raději lektora pouze pro sebe? Nebo chcete chodit jen ve dvou s kamarádkou? Pokud si předplatíte 5 a více individuálních lekcí, získáte 60ti minutovou individuální výuku za 270Kč! A co když chcete výuku dvakrát týdně? Předplaťte si 10 a více individuálních lekcí za cenu 250Kč za 60ti minutovou lekci!  

Poslední místa v kurzech

Poslední místa v říjnových kurzech Přihlašte se do říjnových kurzů za skvělou podzimní cenu 1350Kč za 9 lekcí! Volná místa v kurzech: AJ - mírně pokročilí AJ - pokročilí (s rodilým mluvčím) NJ - začátečníci ŠJ - pokročilí (možné i s rodilým mluvčím) RJ - pokročilí Začínáme již 19.10. 2015 proto nás v případě zájmu co nejdříve kontaktujte.

Říjnové zkrácené kurzy za výhodnou cenu

Máte zájem se učit cizí jazyk a nestihli jste se přihlásit do podzimních kurzů?  Právě pro Vás máme nabídku říjnových kurzů, které bychom pro Vás otevřeli od 19.10.2015 do 18.12.2015. Jednalo by se tedy o 9 šedesátiminutových lekcí za velmi výhodnou cenu 1350 Kč. Nabízíme kurzy 6 cizích jazyků: angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština, čínština. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Kurz se otevře při minimálním počtu 2 studentů.   Skvělá nabídka! Výukový program ke každému kurzu! Při objednání zářijového kurzu od nás obdržíte půlroční licenci do vzdělávací aplikace Chytré učení. Výukový program Chytré učení slouží…

Ukončení newsletterové soutěže

Newsletterová soutěž byla včera ukončena a vylosováno 40 výherců z nichž 39 vyhrálo roční přístup do výukové aplikace Chytré učení. Hlavní cenu, poukaz do salonu Valentýn vyhrála půvabná žena, kterou Vám brzy představíme :) Všichni výherci byli informováni na uvedený email.   Brzy chystáme novou soutěž o zajímavé ceny, proto zůstaňte s námi a sledujte novinky na webu či facebooku jazykovky.

Poslední místa v kurzech

Aktuální poslední místa v kurzech. Rezervujte si svá místa co nejdříve na telefonu 773 249 713 nebo pomocí kontaktního formuláře http://www.jazykovka-uh.cz/kontakty/! Počet studentů je omezen.   Německý jazyk - začátečníci ve čtvrtek ve 16h Francouzský jazyk - začátečníci ve středu v 17h Francouzský jazyk - pokročilí ve čtvrtek v 17h Ruský jazyk - začátečníci v úterý v 16h Ruský jazyk - pokročilí v úterý v 17h Čínský jazyk - začátečníci ve středu v 16h

Anglický jazyk - příprava na jazykové zkoušky

Otvíráme nový kurz pro všechny příznivce anglického jazyka, kteří chtějí úspěšně absolvovat některou z jazykových zkoušek.  Kurz je určen studentům, kteří se v daném jazyce již orientují, znají základní gramatické jevy a chystají se složit jednu z jazykových zkoušek. Náplní kurzu je pouze příprava nikoli zajištění samotné zkoušky. Výuka probíhá v cizím jazyce. začátek výuky: 7.9.2015, konec výuky: 18.12.2015, každou středu v 18hod počet: 15 x 60 minut, max. 4 studenti v kurzu cena: 3650Kč + výukový program v ceně 800 Kč zdarma Pokud si chcete objednat kurz nebo máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat emailem či telefonicky.

Poslední místa v kurzech

Máme poslední místa v těchto kurzech.  Neváhejte a zarezervujte si poslední místa v podzimních kurzech za zvýhodněnou cenu 1890Kč na info@jazykovka-uh.cz nebo na tel. 773 249 713

Otevření kurzu slovenštiny a polštiny

Ačkoli jsme nedávno tvořili se Slováky jeden stát a mluvili napůl česky, napul slovensky, dnešní generace již slovenštině nerozumí. Proto jsme pro Vás připravili kurzy slovenštiny, abyste oprášili Vaše znalosti a mohli se s našimi sousedy bavit jejich rodným jazykem. Spoustu slov již znáte, je tedy potřeba naučit se správnou strukturu jazyka. Napadlo vás někdy naučit se polsky? Polština sice zatím nepatří mezi nejpopulárnější jazyky vyučované ve Střední Evropě, ale dle výzkumů je polština sedmý nejpoužívanější jazyk v Evropě a 27. na světě. Výhodou je, že i začátečníci budou rozumět polskému lektorovi a spousta slov Vám bude povědomá. ​

Výuková aplikace Chytré učení

Skvělá nabídka! Při objednání zářijového kurzu od nás obdržíte roční licenci do vzdělávací aplikace Chytré učení. Výukový program Chytré učení slouží k procvičování slovíček a frází pěti základních světových jazyků (AJ, NJ, FJ, RJ, ŠJ). Tato výuková aplikace nabízí hned několik způsobů procvičování jazyků. Naleznete zde obsáhlou databázi slovní zásoby, celkový přehled gramatiky a reálie dané země. Dále nabízí učivo a příklady z matematiky, a to včetně videí s vysvětlením každého příkladu, a také fyziky. Mezi další nabízené předměty patří autoškola, kde naleznete seznam všech testových otázek a možnost si je procvičit, či předmět scio, ve kterém máte typy…

Otevření kurzu čínského jazyka

Nové otvíráme kurzy čínského jazyka pro začátečníky. Dále nabízíme kurz čínského jazyka pro maminky se zajištěním hlídání dětí po dobu výuky. Zapište se do kurzu, který trvá od 7.9. do 18.12.2015. Jedná se o 15 hodin čísnkého jazyka! KURZ DEN CENA čínský jazyk - začátečníci (max. 4 studenti v kurzu) středa v 16hod 2650 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31.srpna sleva na 2290 Kč čínština pro maminky (max. 4 studenti v kurzu) středa v 10hod 3050 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva na 2690 Kč Pokud si…

Otevření kurzu anglického jazyka

Otvíráme kurzy anglického jazyka pro začátečníky i pokročilé. Dále nabízíme kurz anglické konverzace nebo kurz anglického jazyka pro maminky se zajistěním hlídání dětí po dobu výuky. Zapište se do kurzu, který trvá od 7.9. do 18.12.2015. Jedná se o 15 hodin anglického jazyka! KURZ DEN CENA anglický jazyk - začátečníci (max. 4 studenti v kurzu) pondělí v 16hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva na 1890 Kč anglický jazyk - pokročilí (max. 4 studenti v kurzu) pondělí v 17hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do…

Otevření kurzu španělského jazyka

Otvíráme kurzy španělského jazyka pro začátečníky.Dále nabízíme kurz španělské konverzace nebo kurz španělského jazyka pro maminky se zajištěním hlídání dětí po dobu výuky. Zapište se do kurzu, který trvá od 7.9. do 18.12.2015. Jedná se o 15 hodin španělského jazyka! KURZ DEN CENA španělský jazyk - začátečníci (max. 4 studenti v kurzu) středa v 16hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva na 1890 Kč španělský jazyk - pokročilí (max. 4 studenti v kurzu) středa v 17hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva…

Otevření kurzu ruského jazyka

Otvíráme kurzy ruského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Dále nabízíme kurz ruské konverzace nebo kurz ruského jazyka pro maminky se zajistěním hlídání dětí po dobu výuky. Zapište se do kurzu, který trvá od 7.9. do 18.12.2015. Jedná se o 15 hodin ruského jazyka! KURZ DEN CENA ruský jazyk - začátečníci (max. 4 studenti v kurzu) úterý v 16hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva na 1890 Kč ruský jazyk - pokročilí (max. 4 studenti v kurzu) úterý v 17hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva na 1890…

Otevření kurzu německého jazyka

Otvíráme kurzy německého jazyka pro začátečníky i pokročilé. Dále nabízíme kurz německé konverzace nebo kurz neměckého jazyka pro maminky se zajistěním hlídání dětí po dobu výuky. Zapište se do kurzu, který trvá od 7.9. do 18.12.2015. Jedná se o 15 hodin německého jazyka! KURZ DEN CENA německý jazyk - začátečníci (max. 4 studenti v kurzu) pondělí v 16hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva na 1890 Kč německý jazyk - pokročilí (max. 4 studenti v kurzu) pondělí v 17hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva…

Otevření kurzu francouzského jazyka

Otvíráme kurzy francouzského jazyka pro začátečníky i pokročilé. Dále nabízíme kurz francouzské konverzace či kuz francouzštiny pro maminky se zajistěním hlídání dětí po dobu výuky. Zapište se do kurzu, který trvá od 7.9. do 18.12.2015. Jedná se o 15 hodin francouzského jazyka! KURZ DEN CENA francouzský jazyk - začátečníci (max. 4 studenti v kurzu) úterý v 16hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do 31. srpna sleva na 1890 Kč francouzský jazyk - pokročilí (max. 4 studenti v kurzu) úterý v 17hod 2250 Kč výukový program v ceně 800 Kč zdarma při uhrazení do…