O nás

Jazyková škola nabízí efektivní kvalitní příjemnou výuku cizích jazyků.

Nejlepší ceny ve městě - od 99 Kč za 60 minut výuky - jedině u nás :)

Jsme jazyková škola, které nabízí výuku cizích jazyků. Zaměřujeme se na kvalitní výuku nejen tradičních jazyků jako je angličtina a němčina, ale nabízíme i francouzštinu, ruštinu, španělštinu a nově také čínštinu. Při výběru lektorů dbáme na jejich kvalifikovanost a klademe důraz na pozitivní a přátelský přístup ke studentům, protože nejdůležitejší je umět vědomosti správně a poutavě předat.

Nabízíme výuku v pololetních kurzech, ve všech požadovaných jazykových úrovních. Výuka probíhá v malých skupinách po 4 studentech tak, aby bylo zajištěno pohodlí studentů a zachován individuální přístup. Pokud by Vám nevyhovoval čas kurzů je možné si domluvit s lektorem individuální hodinu, podle Vašich časových dispozic. Budeme se snažit vždy najít nějaké řešení, pro splnění Vašich požadavků.


Pravidelné kurzy

Nabízíme pololetní kurzy pro anglický, německý, francouzský, ruský, italský a nově čínský jazyk. Tyto kurzy budou otevřeny podle zájmu v různých jazykových úrovních. Jedná se o 20 hodin 1x týdně po dobu 5 měsíců. Během školního roku realizujeme tři jazykové kurzy, tyto kurzy na sebe navazují či se vytváří nové. 

Individuální výuka

Zajišťujeme svým studentům individuální přístup, který je zajištěn nejen v individuální výuce, ale také v v pravidelných kurzech, které jsou realizované v malých skupinkách maximálně po 5 studentech.  V případě individuální výuky bude mít student dostatek možností se vyjádřit popřípadě, vznést dotaz či požadavek na dovysvětlení dané látky.

Firemní výuka

Pokud jste se rozhodli nabídnout svým zaměstnancům benefity ve formě jazykových kurzů, nabízíme velmi přijatelné ceny pro výuku cizích jazyků ve firmě. Stanovte si čas, který Vám vyhovuje a my zajistíme lektora požadovaného jazyka, který zavítá přímo k Vám do firmy. Možnost vyučovat skupinku 5-10 studentů.

Výukové materiály

Naši lektoři pracují s různými výukovými materiály, nejen s učebnicemi a pracovními sešity, ale také s pracovními listy, díky kterým si student prohloubí své znalosti. Díky wifi připojení je možnost využívat při výuce data projektor, je tedy možné si procvičit porozumění mluveného slova či si poslechnout rodilého mlučhího pčímo v hodině.

Příprava na jazykové zkoušky

Nabízíme kurzy zaměřující se na přípravu jazykových zkoušek a to v různých pokročilostech od začátečníku až po pokročilé. Na jazykové zkoušky Vás připraví kvalifikovaní lektoři, kteřá mají s těmito zkouškami bohaté zkušenosti. Často se jedná o rodilé mluvčí.

Výuka přes Skype

Je to tak jednoduché. I když jste pracovně vytíženi, ve škole máte náročný rozvrh, či volný čas trávíte s rodinou, Skypová výuka Vám umožní pracovat na svých jazykových dovednostech. Výuka probíhá v čase, který Vám vyhovuje a probíhá z pohodlí domova. Vše, co potřebujete je jen: počítač nebo tablet a internet.


Lektoři

Náš tým lektorů se skládá s kvalifikovaných pedagogů, kteří prošli metodickým školením. Naši lektoři se snaží předat co nejvíce svých znalostí a zkušeností, tak aby své studenty učili nejen konkrétní jazyk ale i jeho sociokulturní souvislosti. V případě, že byste se chtěli stát součástí našeho týmu, neváhejte nás kontaktovat.